Aktuálně:

aktuality ze ZO/ústředí OSŽ


Příspěvek na režijní výhody a Cinema City

Dobrý den,

Od středy se vyplácí příspěvek na režijní výhody. Možná ho už někdo obdržel od svých zástupců v ZV.

 Stejně jako loni můžete kontaktovat Petra Skrečku na tel:+420 604238770 a dojednat si zaslání příspěvku na váš bankovní účet.

Od čtvrtka budou v některých pokladnách (Smíchov, Praha hl. n.) opět k dispozici vstupenky do Cinema City. Cena jedné vstupenky bude rovných 100,- Kč.

Pavel Čermoch
hospodář ZO OSŽ
žst. Praha-Vršovice


Potvrzení k ročnímu zúčtování daní za rok 2022 

06.01.2023

Plavenky do Aquaparku Barrandov 

09.12.2022


Na příští rok jsme znovu zajistili vstupenky do Aquaparku Barrandov. Ty si již můžete zajistit ve Vršovicích u Petra Skrečky. Tentokrát stojí jedna 25,- Kč.

Bohužel příští rok nebudou plavenky do plaveckého bazénu v Podolí. Narazili jsme u majitele tohoto zařízení opakovaně k poněkud nestandartnímu přístupu a k dohodě proto nedošlo. 

Pavel Čermoch


Komerční vlaky 2022/2023

17.11.2022

Permanentky do ZOO - změna

6.9.2022


Z důvodu malého zájmu o půjčování permanentní vstupenky do pražské ZOO, která byla ve stanici Praha-Smíchov, se  nová do této stanice nezakoupila. Podmínky zapůjčení permice do ZOO v ostatních stanicích (Praha hlavní a Praha-Vršovice), se nemění.
Děkujeme za pochopení.

Pavel Čermoch


 Permice na HC Sparta Praha, Cinema City 

10.7.2022


Dobrý den,
 
Chci vás seznámit se situací okolo permic na HC Sparta Praha. Zatímco na kopanou budou permice i nadále zachovány v naší nabídce, tak vstupenky na hokejové zápasy budeme muset zrušit. Důvodů je několik. Tím největším, je nedostatek peněz. Bohužel došlo ke zdražení prakticky všech vstupenek, tj. plavenky do Podolí, na Barrandov a dále došlo ke zdražení ubytování na společenských akcích. Bohužel objem peněžních prostředků, ze kterých můžeme čerpat, se adekvátně nezvětšil. Dalším důvodem je, že společnosti, které poskytují plavenky, nám umožnili nevyčerpané kusy uplatnit ještě tento rok. Proto jsme objednávali na tento rok poloviční počty plavenek. Dalším důvodem jsou loňské odpadlé akce. Zbylo více prostředků na všechno co se konalo loni. Zkrátka za vše může Covid v minulosti (doufám, že letos to proběhne méně drasticky) a letošní zdražování. Takže pokud chceme zachovat plavenky, musíme obětovat hokejové zápasy.
Nakonec chci ještě oznámit, že příští týden budou opět k mání vstupenky do Cinema City. Postupně je dodám do pokladen na Smíchově, v Libni, ve Vršovicích a na Hlavním nádraží. I tady dojde k navýšení ceny. Ale myslím, že 50,- Kč je ještě přijatelná cena. Opět budete mít možnost si zakoupit dvě vstupenky do Cinema City.

Pavel Čermoch
hospodář ZO OSŽ
Praha-Vršovice


Sjezd OSŽ 2022 Praha 


sjezd OSŽ 2022
sjezd OSŽ 2022

Naše organizace měla zastoupení na sjezdu OSŽ 2022 / zleva člen ZV Ondřej Kubart / uprostřed předseda Ladislav Kácovský / vpravo místopředseda Petr Skrečka /