Aktuálně:

aktuality ze ZO/ústředí OSŽ


Permanentky do ZOO - změna

27.7.2022


Z důvodu malého zájmu o půjčování permanentní vstupenky do pražské ZOO, která byla ve stanici Praha-Smíchov, se prozatím nová do této stanice nezakoupila. Podmínky zapůjčení permice do ZOO v ostatních stanicích (Praha hlavní a Praha-Vršovice), se nemění.
Děkujeme za pochopení.

Pavel Čermoch


 Permice na HC Sparta Praha, Cinema City 

10.7.2022


Dobrý den,
 
Chci vás seznámit se situací okolo permic na HC Sparta Praha. Zatímco na kopanou budou permice i nadále zachovány v naší nabídce, tak vstupenky na hokejové zápasy budeme muset zrušit. Důvodů je několik. Tím největším, je nedostatek peněz. Bohužel došlo ke zdražení prakticky všech vstupenek, tj. plavenky do Podolí, na Barrandov a dále došlo ke zdražení ubytování na společenských akcích. Bohužel objem peněžních prostředků, ze kterých můžeme čerpat, se adekvátně nezvětšil. Dalším důvodem je, že společnosti, které poskytují plavenky, nám umožnili nevyčerpané kusy uplatnit ještě tento rok. Proto jsme objednávali na tento rok poloviční počty plavenek. Dalším důvodem jsou loňské odpadlé akce. Zbylo více prostředků na všechno co se konalo loni. Zkrátka za vše může Covid v minulosti (doufám, že letos to proběhne méně drasticky) a letošní zdražování. Takže pokud chceme zachovat plavenky, musíme obětovat hokejové zápasy.
Nakonec chci ještě oznámit, že příští týden budou opět k mání vstupenky do Cinema City. Postupně je dodám do pokladen na Smíchově, v Libni, ve Vršovicích a na Hlavním nádraží. I tady dojde k navýšení ceny. Ale myslím, že 50,- Kč je ještě přijatelná cena. Opět budete mít možnost si zakoupit dvě vstupenky do Cinema City.

Pavel Čermoch
hospodář ZO OSŽ
Praha-Vršovice


Sjezd OSŽ 2022 Praha 


sjezd OSŽ 2022
sjezd OSŽ 2022

Naše organizace měla zastoupení na sjezdu OSŽ 2022 / zleva člen ZV Ondřej Kubart / uprostřed předseda Ladislav Kácovský / vpravo místopředseda Petr Skrečka /


Informace k výměně In Karet s končící platností:


výměna režijek
výměna režijek
výměna režijek
výměna režijek
výměna režijek
výměna režijek
výměna režijek
výměna režijek