Aktuálně:

aktuality ze ZO/ústředí OSŽ


ZOO a Park Mirákulum - upřesnění
6.9.2023

Dobrý den,
permanentní vstupenka do ZOO Praha bude k dispozici pro naše členy v mezinárodní pokladně Praha-Smíchov a u výběrčí tržeb v žst. Praha hlavní nádraží.
Vstupenky do Parku Mirákulum v Milovicích jsou nově k dispozici i v pokladně v žst. Praha-Vršovice. Poslední zbytky jsou i u výběrčích tržeb na hlavním nádraží a na Smíchově.
U výběrčích tržeb na Smíchově a v Praze hlavním nádraží, stejně tak v pokladně ve Vršovicích jsou k dispozici vstupenky do Cinema City.Pěkný den,
Pavel Čermoch
hospodář ZO OSŽ
žst. Praha-VršoviceMirakulum v Milovicích

27.7.2023


Dobrý den,
jako novinku svým členům naše organizace  nabízí vstupenky do zábavního parku 
Mirakulum v Milovicích.
Naši členové mají nárok na dvě vstupenky. (Prosím nebrat na měsíce dopředu, na více místech nebo pro kolegy.) Počet vstupenek je prozatím omezený.


Cena za dvě vstupenky je celkem 150,- Kč.
Vstupenky budete moci vyzvednout:

Smíchov - výběrčí tržeb - 972 226 114
Praha hlavní nádraží - výběrčí tržeb - 972 241 145, 702 246 039
Praha - Krč - Pavel Čermoch - 737 332 290


Pavel Čermoch
hospodář ZO OSŽ
Praha-Vršovice


Potvrzení k ročnímu zúčtování daní za rok 2022


Komerční vlaky 2022/2023

17.11.2022

Permanentky do ZOO - změna

6.9.2022


Z důvodu malého zájmu o půjčování permanentní vstupenky do pražské ZOO, která byla ve stanici Praha-Smíchov, se  nová do této stanice nezakoupila. Podmínky zapůjčení permice do ZOO v ostatních stanicích (Praha hlavní a Praha-Vršovice), se nemění.
Děkujeme za pochopení.

Pavel Čermoch


 Permice na HC Sparta Praha, Cinema City 

10.7.2022


Dobrý den,
 
Chci vás seznámit se situací okolo permic na HC Sparta Praha. Zatímco na kopanou budou permice i nadále zachovány v naší nabídce, tak vstupenky na hokejové zápasy budeme muset zrušit. Důvodů je několik. Tím největším, je nedostatek peněz. Bohužel došlo ke zdražení prakticky všech vstupenek, tj. plavenky do Podolí, na Barrandov a dále došlo ke zdražení ubytování na společenských akcích. Bohužel objem peněžních prostředků, ze kterých můžeme čerpat, se adekvátně nezvětšil. Dalším důvodem je, že společnosti, které poskytují plavenky, nám umožnili nevyčerpané kusy uplatnit ještě tento rok. Proto jsme objednávali na tento rok poloviční počty plavenek. Dalším důvodem jsou loňské odpadlé akce. Zbylo více prostředků na všechno co se konalo loni. Zkrátka za vše může Covid v minulosti (doufám, že letos to proběhne méně drasticky) a letošní zdražování. Takže pokud chceme zachovat plavenky, musíme obětovat hokejové zápasy.
Nakonec chci ještě oznámit, že příští týden budou opět k mání vstupenky do Cinema City. Postupně je dodám do pokladen na Smíchově, v Libni, ve Vršovicích a na Hlavním nádraží. I tady dojde k navýšení ceny. Ale myslím, že 50,- Kč je ještě přijatelná cena. Opět budete mít možnost si zakoupit dvě vstupenky do Cinema City.

Pavel Čermoch
hospodář ZO OSŽ
Praha-Vršovice


Sjezd OSŽ 2022 Praha 


sjezd OSŽ 2022
sjezd OSŽ 2022

Naše organizace měla zastoupení na sjezdu OSŽ 2022 / zleva člen ZV Ondřej Kubart / uprostřed předseda Ladislav Kácovský / vpravo místopředseda Petr Skrečka /